Kontakt

Centralni ured

Adresa: Đorđićeva 26, 10 000 Zagreb, Hrvatska
Telefon: (+385) 1 3793 000
Fax: (+385) 1 3793 300
E-mail: info@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, predsjednica udruge
hana@hrabritelefon.hr

Jelena Tomić, voditelj projekata
jelena@hrabritelefon.hr

Ines Rezo, programski koordinator
ines@hrabritelefon.hr

Božena Perić, asistent programskog koordinatora
bozena@hrabritelefon.hr

Ella Selak Bagarić, asistent voditelja projekta
ella@hrabritelefon.hr

 

Ured Dječja kuće Borovje

Telefon/fax: (+385) 1 6112 758
Adresa: Bože i Nikole Bionde 32, 10 000 Zagreb
E-mail: djecjakuca@hrabritelefon.hr

Vesna Katalinić, programski koordinator
vesna@hrabritelefon.hr

Iva Buconjić, asistent programskog koordinatora
iva@hrabritelefon.hr

 

Snaga obitelji – Savjetovalište za djecu i roditelje

Telefon: 01 6117 190
Adresa: Bože i Nikole Bionde 32
E-mail: savjetovaliste@hrabritelefon.hr

Hana Hrpka, koordinator projekta
hana@hrabritelefon.hr

Ivana Dolovčak, asistent programskog koordinatora
ivana@hrabritelefon.hr